7 maart 1980laatste nieuws2e Jaargang Nr. 3
29 september 1978
24 november 1978
22 december 1978
15 februari 1979
6 april 1979
15 juni 1979
30 november 1979
25 januari 1980
7 maart 1980
  arken
  brieven
  cesar rekent
  een nieuw gezicht
  emancipatie
  gemeente doet niets
  het huis is open
  in en om de school
  inzaaider
  koffie halen
  laatste nieuws
  leerlingenraad
  nos journaal
  olympische spelen
  op de radio
  reaktie op onkruit
  scholierenforum
  session
  van de dekanen
18 april 1980
6 juni 1980
22 augustus 1980
 

"Laatste Nieuws"

-van een onzer verslaggevers-

VERBALISEREN!?

Het huis moet na het voorval met onze hoofdredacteur om zes uur 's avonds gesloten zijn en niemand mag zich er dan in bevinden. Als er nog wel iemand rondhuppelt, mag deze, als deze door de nachtbewaking (de "Nachtwacht") of politie wordt betrapt worden geverbaliseerd.

Deze tijd nu, zes uur, komt voor de ZAAILANDER en ook andere gebruikers van het huis wel wat vervelend uit. Vooral voor de ZAAILANDER komt deze tijd ongelegen, omdat vaak voor het vervaardigen van deze krant heel wat tijd nodig is. Er wordt wel eens in de weekeinden tot na zessen doorgewerkt wat nu niet meer mogelijk is. Het wordt dan ook erg moeilijk om de schoolkrant nog op tijd af te krijgen en daarom vragen wij ons af of het echt niet mogelijk zou zijn dat er nog tot na zessen kan worden doorgewerkt, bijvoorbeeld tot een uur of negen wat toch een zeer redelijke tijd is.

Om nu gelijk te beginnen met verbalisatie van mensen die zich na zessen nog in het huis bevinden lijkt ons een beetje overdreven. Er is toch niemand die er last van heeft?

EXAMENSTUNT

Op 18 april a.s. zullen de examenkandidaten weer voor een knallend spectakel zorgen door de halve, zoniet de hele school af te breken. De contracten met Pax zijn reeds getekend. Wij raden iedereen aan om de desbetreffende dag des oordeels met schouderbescherming en helm op school te komen, want echt jongens het wordt dan hard tegen keihard.

 
Editie 4<<laatste nieuws>>Pagina 12 / 20
© 2002 www.xsl.nl internet redesign Robbert Hans Baron